Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 Kapitola - Roztomilí upírek

11. 11. 2009

Slunko právě zapadlo a nebe zčernalo.Začali se objevovat první hvězdy.Právě v tuto chvíli se v jednom zámku vysoko na kopci probouzel pohledný černovlasý muž.Právě tomuto muži patřil zámek a také okolní pozemky.Zámek i když byl na kopci byl schovaný ostatními horami a hustými lesy. Neubralo mu to ale na majestátnosti a kráse.Již zmíněný muž nebyl obyčejný.Byl to upír.Jeho jméno je Aaron.

Aaron se protáhl na posteli a zadíval se na ještě spícího Michaela.Vypadal jako andílek,když spal.Natáhl ruku a pohladil ho po tváři.Blonďák se zavrtěl, ale jinak spal dál.Aaron se tedy naklonil a jemně přitiskl své rty k těm Michaelovým.Blonďáček na něj hned upřel své hnědé oči a zapřel se o jeho hrudník rukama.Chtěl ho od sebe odstrčit.Aaron se však odtáhl sám.Pohladil ho po tváři.Pak zajel do jeho vlasů a rozcuchal ho.Vypadal neskutečně roztomile.Aaron se na něj usmál a pak vylezl z postele.Došel ke skříni a otevřel jí.Pak si sundal košili ve které spal.Odhalil tak krásné,vypracované tělo.Teď tam stál jen ve slipech a Michaelovi tím vehnal do tváří červeň.Nakonec se natáhl pro černé kalhoty a bílou košili.Oblékl se a trochu upravil.Michael to všechno pozoroval a nemohl odtrhnout pohled od Aaronova těla(No já bych asi taky nemohla xD).
„ Dojdu nám pro jídlo.Pokud chceš puč si nějaké mé oblečení i když takhle se mi líbíš.“ Řekl černovlásek.Michael byl totiž jen ve slipech.Ten jakmile to slyšel přes sebe přehodil peřinu a zase zčervenal.Aaron se zasmál a odešel.Blonďáček okamžitě vyskočil z postele.Došel ke skříni.Z ní vytáhl světlé kalhoty a černou košili.Jen co dopnul poslední knoflíček košile tak se otevřeli dveře.V nich Aaron se služebnou,která nesla tác se dvěma sklenkami krve.Jen co položila tác na stůl tak odešla.Aaron se posadil do křesla a prohlížel si Michaela.Jeho oblečení mu bylo trochu velké, ale slušelo mu to.Blonďáček se ošil pod jeho pohledem.Rači se natáhl pro sklenku krve, která ho tak lákala a upil.Aaron ho napodobil.Chvíli popíjeli v tichosti.Pak ale Aaron dopil.Položil sklenku na stůl.Zadíval se znovu na blonďáčka,který z toho zčervenal. Černovlásek se zvedl z křesla.Pomalu došel k blonďákovi a ruce si opřel o opěradla křesla ve kterém seděl.Mladý upírek se víc  zašil do křesla a čekal co černovlásek udělá. Ten se k němu víc naklonil.Lehce přejel rty přes jeho.Pak se přesunul k jeho uchu.
„ Jsi krásný a jen a jen můj.“ Pošeptal tiše do jeho ouška.Vzal do úst jeho ušní lalůček.Jemně ho skousl.Michael se zachvěl.
„ Co…co chceš dělat?“ Zeptá se blonďáček.Aaron však neodpověděl.Znovu skousl ušní lalůček. Pak se přesunul ke rtům.Nejdřív si ale Michaela prohlídl.Ten měl růžové tváře.Vlasy lehce rozcuchané a díval se na něj nevinným pohledem.Černovlásek se usmál.Naklonil se a přejel přes jeho rty svými. Blonďák tiše vydechl.Aaron toho využil.Přitiskl se víc na jeho rty a pak do nich vklouzl jazykem. Mladík se trochu bránil ale přesně jako předešlí den po chvíli přestal.Dokonce obtočil ruce kolem černovláskova krku a polibek začal opětovat. Aaron se spokojeně pousmál a dál ho líbal. Prsty mu zajel do blonďatých vlasů a jemně se jimi probíral. Když jím docházel vzduch tak se odtáhl.
Michael se roztomile červenal a lapal po dechu. Černovlasý upír nemohl jinak než si ho prohlížet.Byla tak neskutečně krásný a roztomilí v tuto chvíli.Znovu se sklonil aby mohl spojit jejich rty.Nedokázal přestat líbat jeho měkké,poddajné rty.Vášnivě mu jazykem plenil ústa a velmi ho potěšilo když se blonďáček zase přidal.Znovu mu zajel do jeho vlasů.Tenhle polibek byl vášnivější. Plný touhy, kterou právě Aaron cítil.Tak strašně teď po něm toužil díky tomuhle a předešlému polibku.Jenže taky si uvědomoval že si ho hned vzít nemůže.I když se teď nebrání polibku ostatnímu se bránil. Nechtěl mu ublížit.Dál ho líbal a měl potřebu se k němu natisknout.Moc dobře cítil problém co mu rostl v kalhotách. Rychle se proto od mladíka odtrhl.Ještě chvíli a vzal by si ho.Bez milosti.
Michael se na něj zmateně díval s červenými tvářemi.Tím v Aaronovi ještě víc vzbuzoval touhu. Rychle se trhnutím hlavy na stranu osvobodil z jeho pohledu.Pak aniž by mu něco řekl zmizel z pokoje někam do útrob hradu.
Michale se z toho snažil vydýchat.Pořád byl červený jak rajče.Byl si jistý že kdyby nebyl upír jeho srdce by teď splašeně bylo.Omámeně si sáhl na opuchlé rty a projel jím elektrický výboj. Toužil po dalším polibku. Hlavu složil do dlaní.Vůbec nechápal co to s ním tenhle upír provádí. Nedokázal se dlouho bránit když ho líbal, protože jemu samotnému to bylo příjemné.Povzdechl si.Pak vypil zbytek krve co měl ve sklence a lehl si do postele.Jen koukal do stropu a přemýšlel.

Aaron mezitím došel do velké koupelny.Byl tam menší bazének zapuštěný v zemi.Napustil ho horkou vodou a pak se svlékl.Vlezl do horké vody a tiše zasténal.Ten kluk ho vážně neskutečně rozpaloval.Jeho mužství bylo v pozoru a jen tak zřejmě klesnout nechtělo.Zajel proto rukou dolů aby uchopil svůj penis do ruky.Pomalu po něm přejížděl rukou.Čím víc se však jeho vášeň stupňovala tím víc zrychloval.Zvrátil hlavu do zadu a zasténal.Dál pohyboval rukou.Druhou se mezitím hladil po krásném vypracovaném hrudníku.Po chvíli zvrátil hlavu dozadu a se zasténáním vyvrcholil.Spokojeně se položil do ještě teplé vody a odpočíval.Když voda vystydla tak vylezl.Usušil se a oblékl.Na konec odešel do pokoje.Blížilo se svítání.Michael už sladce spinkal v posteli.Aaron se na něj chvíli díval dokud si nelehl k němu.Přitáhl si ho do náruče.Hladil ho po vlasech čímž vykouzlil na jeho tvářičce úsměv.S východem slunce náš černovlasý upír usnul také.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(tess (a-sa-y.estranky.cz), 23. 11. 2009 22:00)

super povídka doufám, že sem přihodíš co nejdřív pokračování. už se na něj těšim.

cassandra.blog.cz

(cassandra, 22. 11. 2009 10:44)

pěkné :)
už se moc těším na další dílek.máš velkej talent.píšeš to dopodrobna ale nepřeháníš to s tím takže je to upa supr :)

---

(Mekare, 12. 11. 2009 22:04)

bolo to super, mam len jednu vycitku ze to bolo kratke.. nemozem sa dockat ako to snimi pojde dalej..

Mhahahahahaha

(Iruka sesnei, 12. 11. 2009 15:51)

Jashine,tak to bylo opravdu něco por mě!!!!
Pravé pošušňáníčko *devil smile*
Aronek je tak sexy ;-D
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu !!!!