Jdi na obsah Jdi na menu
 


4 kapitola - (Ne)milé překvapení

23. 11. 2009

Měsíc už dávno vyšel na oblohu ale jistí dva úpíři ještě spali. Černovlasý držel roztomilého blonďáčka v náručí.Oba vypadali klidně a spokojeně ale za chvíli se to mělo změnit.Hradem se rozezněli rázné kroky. Kroky mířili přímo k Aaronovu pokoji.Ten kterému zvuk kroků patřil se pak zastavil před dveřmi.Osoba se ani neobtěžovala s klepáním a hned vešla do pokoje.Ten kdo vešel do pokoje byl muž, který se velmi podobal Aaronovy.Jen byl asi o dva roky starší a neměl tmavě modré oči.Jeho byli světle zelené. Muž se zarazil když si všiml jak Aaron objímá nějakého mladíka.Pak se ušklíbl a sedl si do křesla.

„ Aarone je čas vstát.“ Řekl pak muž.Aaron okamžitě zareagoval.Probudil se jako na povel.Pak se posadil.Svůj pohled stočil na návštěvníka.

„ A...Adonisi.“ Vyjekl překvapeně.“ Co tady děláš?!“ Ztvrdl mu pak pohled.

„ Copak? To nemohu navštívit svého bratříčka?“ Zasmál se Adonis.Za to Aaron se zamračil.

„ Neobtěžoval si se oznámit že přijedeš.“

„ Kdyby jsem to udělal určitě by jsi přede mnou schoval to rozkošný mládě co máš teď v posteli.“ Podívá se Adonis na Michaela, který už se taky probudil.Ten zrudnul a víc si přítáhl peřinu k tělu.Adonis se zasmál.
„ Ještě čerstvej a nezaučenej co? Takovej rozkošnej zajda.“ Šklebil se Aaronův bratr dál.Aaron naopak zatl pěsti.

„ Bratře varuju tě.Ani se ho nedotkneš!“ Díval se mu pevně do očí.Michael to jen nechápavě sledoval.

„ Ale bráško...poděl se o ten sladkej poklad.Já ti ho přece nesním celej.Stačí mi ho jen ochutnat.“ Olízl si mlsně rty.Aaron se chvěl vzteky.Adonis se zvedl z křesla a šel k posteli.Pak si sedl na pelest postele.Spolu s Aaronem se meřili pohledy.Pak Adonis natáhl ruku k Michaelovi.Za bradu si ho přitáhl k sobě a než stačil blonďáček či Aaron zareagovat už ho líbal.Michael vyvalil oči.Snažil se ho od sebe vší svou silou odstrčit.Nešlo to.Za chvíli se ale vzpamatoval Aaron.Prudce strčil do Adonise, který tím byl vyhozen skoro z postele.Pak si Aaron majetnicky přitáhl Michaela k sobě.Ten se červenal a nevěděl kam z očima.

„ No tak bráško nebuď sobecký.Mimochodem má opravdu sladké rtíky.“ Ušklíbl se zase.Aaron zrudl vzteky.

„ Vypadni!“ Zakřičel.“ Vypadni od tud!“ Ukázal prstem směrem ke dveřím.Jeho hlas byl zhrublí naštváním,ostrý jako tisíc čepelí mečů a ledoví tak, že by Antarktida pukla závistí.Adonis se znovu zasmál.On byl zřejmě jediný kdo se dobře bavil.

„ Bráško víš že si roztomilej když máš ty červený tváře? A ten sladkej navztekanej výraz.Si úplně k sežrání.“ Naklonil se k těm dvou blíž a vypadalo to že tentokrát chce políbyt samotného Aarona.Ten zrudnul.Teď se dali těžko hádat jestli vstekem nebo studem.

„ Už sem to řekl dvakrát a zřejmě tu budu muset zopakovat po třetí.Vypadni!“ Žekl příkaz a zároveň přání.Adonis se zvedl z postele.Než odešel sklonil se k Aaronovi a věnoval mu polibek.

„ Dnes zmizím z tohohle pokoje ale v zámku zůstanu.“ Oznámil.Pak už na štěstí odešel.Aaron si oddechl a víc si k sobě přitáhl Michaela, který na to všechno pořád trochu vyjeveně koukal.Pak k němu blonďáček zvedl hlavu a očima se dožadoval vysvětlení.

„ Tohle co tady teď oxidovalo je můj starší bratr Adonis.Jsme čistokrevný rod upírů ale mě to nikdy moc nezajímalo.Bratr je rozmazlený.Myslí se že může dostat všechno co si zamane i když už to patří třeba někomu jinému.Bohužel si většinou na přebrání vybírá ty co jsem si vybral já takže teď si na řadě i ty.“ Michael se zděsil.Jestli ho Adonis získá dobrovolně to nebude, protože on by se mu sám nevydal. Navíc se mu u Aarona líbilo.Cítil se dobře v jeho hřejivé náruči.Líbili se mu jeho rozvášněné polibky.Možná to znělo podivně ale cítil se šťastný.Opravdu šťastný.
„ Nechci být jeho.“ Pípl tiše.“ Chci být tvůj.“ Řekl pak ještě tišeji a zrudnul.Zato Aaron se spokojeně usmál a ještě víc ho zmáčkl v náruči.Na konec se sklonil a jemně přejel přes Michaelovi rty.Ten mu dal ruce kolem krku a sám mu věnoval další políbení.Pak se spokojeně stulil do jeho náruče.Aaron ho hladil po vlasech.

„ Neboj se...budu o tebe bojovat a nedám mu tě.“ Hladil ho dál ve vlasech.Pak jim ale nezbývalo nic jiného než se vyhrabat z postele a najíst se.Aaron měl na sobě jen kalhoty a Michael zase jen košili a slipy.Nutno podotknout že Aaronovu košili, kterou si půjčil včera z jeho skříně.Samozřejmě že Aaron si neodpustil mlsné pohledy na jeho tělo.Michael zase naopak rudnul pod jeho pohledem.Když oba vypili sklenici krve, zatáhl Aaron blonďáčka zpět do postele.I když se náš roztomilý upírek bránil začl černovlásek přejíždět rukama po jeho nohách a bavil se tím jak se Michael brání a je rudý jak rajče po úpalu.Nahl se k jeho uchu.Nejdřív ho olízl a pak skousl lehce ušní lalůček.To už bylo bránění Michaelovi k ničemu protože tiše zasténal.Černovlásek se usmál.

„ Si tak roztomilý, nejradši bych si tě vzal.Znovu a znovu.Podívej co se mnou děláš.“ Šeptal mu do ucha.Při tom chytl jeho ruku a položil jí na poklopec jeho kalhot, kde byla jasně zřetelná nemalá boule.Michael sebou škubl jakmile se jí dotkl rukou a pokud to bylo možné zrudl ještě víc. Aaron se jen usmál.Pustil jeho ruku i když se mu moc nechtělo.Michael se k němu otočil zády a přitáhl si k sobě peřinu.To že udělal chybu poznal záhy.Černovlasý upír totiž nadzvedl peřinu a přitiskl se k jeho zádům.Michaela tak tlačila jeho erekce do zadečku. Pevně sevřel oči.Že vůbec předtím něco říkal.Nadával si a snažil se smířit s tím že asi neusne. Jenže zřejmě ho měl někdo rád a tak po chvíli sladce spinkal.

Aaron to měl bohužel o něco těžší.Nejenom že byl pořád vzrušený ale Michael se občas zavrtěl čímž se o něj otíral zadečkem. Navíc ho trápila ta záležitost s jeho bratrem.

Když se blonďáček zase zavrtěl tak to Aaron nevydržel a odtáhl se od něj.Nějakou dobu koukal do stropu. Pak byla jeho prosba vyslyšena a on konečně usnul také.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chuděra O.o

(Iruka sensei, 26. 11. 2009 18:53)

Aronek můj malinkej.... cghudík, takhle ho trápit!!!
:D

...

(tess (a-sa-y.estranky.cz), 25. 11. 2009 9:51)

kvostné. sem docela zvědavá jestli mezi bráchama upírama byl incest nebo ne. už se těšim na další kapitolu.

cassandra.blog.cz

(Cassííík, 24. 11. 2009 16:08)

sugoi :)
moc krásné :o)