Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 kapitola - Alexia

10. 1. 2010

 Michael otevřel své čokoládově hnědé oči. Hlavu měl zase položenou na Aaronově hrudníku. Ten ještě pořád spal. Michael se pousmál a pak si uvědomil že je nahý. Včera se nestihl obléknout. Jeho tváře trochu zrudnuli ale stejně se dál tiskl k Aaronovi. Líbylo se mu to. Pozvedl hlavu a prohlížel si Aaronovu tvář. Byla krásná a uvolněná spánkem. Pohrával mu na ní jen malí úsměv. Natáhl se a černováska políbyl. Ten jako by čekal zrovna na tohle otevřel oči. Usmál se a přitáhl si Michaela pro ještě jeden polibek. Ten mu ho s radostí oplácel.Pak se od sebe odtáhli a Aaron ho pohladil po vlasech.

„ Ahoj.“ Usmál se pak. Odhalil tak svoje vyčuhující špičáky. Michael se také usmál.

„ Ahoj.“ Zopakoval po něm a zvedl se z postele. Došel ke skříni. Aaron měl úžasný výhled na jeho zadeček. Proto se opřel o loket a podložil si hlavu dlaní. Mlsně se pak díval na nahého blonďáčka. Ten vytáhl se skříně nějaké Aaronovo oblečení a oblékl se. Pak se otočil čelem k černovláskovi.

„ Můžu mít prosbu?“ Zeptal se hned.

„ Jistě že můžeš.“ Usmíval se dál Aaron a vstal z postele.

„ No...jsem pořád zavřený v pokoji a jediné co dělám je že spím nebo si povídám s tebou. Tak mě napadlo jestli by jsme se nemohli projít nebo tak. No a taky...taky sem si říkal že bych potřeboval nějaké svoje oblečení. Nemůžu přece do nekonečna nosit tvoje.“ Vysvětlil svou prosbu zatím co se Aaron oblékal. Ten se na něj pak plně oblečený podíval.

„ Máš pravdu. Víš co? Teď se najíme a pak tě provedu po zámku. Potom si můžeme zajít na trh co je na nádvoří a něco ti vybrat. Aspoň budeš mít možnost vidět někoho jiného než mě.“ Usmál na něj Aaron.

„ Děkuju.“ Vypískl Michael a skočil mu kolem krku. Když si však uvědomil co udělal tak se ho chtěl okamžitě pustit. Aaron si ho však u sebe přidržel.

„ Nemáš zač.“ Usmával se dál. Pak Michaela políbyl a pustil ho za svého obětí. Ten se posadil do křesla.
„ Teď tu počkej donesu jídlo.“ Už, už chtěl odejít ale Michael ho zastavil.

„ Nemůžu jít s tebou. Prostě se najíst jinde a pak jít rovnou na prohlídku?“ Optal se Michael nejistě.

„ Hm...jistě že můžeš.Bude to tak určitě i lepší.Tak pojď.“ Řekl a vydal se pryč.Blonďáček šel poslušně za ním a všude se rohlížel. Aaron ho dovedl do velké mísnosti. Byl tam stůl a na něm spoustu sklenic a lahví s rudou tekutinou. Došel ke stolu a vzal jednu lahev. Pak vzal dvě sklenice a do těch nalil krev. Jednu sklenku si vzal sám a druhou podal Michaelovi. Ten ji od něj trochu nejistě přebral a pořád se rozhlížel.Pak se napil.Spokojeně přihmouřil oči a na konec vypil celou sklenku skoro na ex.Aaron se jen usmíval a sám jen pomalu upíjel.

„ Jestli chceš můžeš si dát ještě.“ Díval se na něj černovlásek.

„ Vážně?“ Zeptal se a očka mu svítila.

„ Jistě.“ Potvrdil mu to. Michael tedy došel k jedné z lahví co byla na stole a nalil si ještě. Tentokrát to nevypil tak rychle. Pil spíš pomalu.Vychutnával. Pak se zadíval na Aarona.

„ Když je tu tolik flašek tak to sem chodí i jiný upíři že?“ Zeptal se.

„ Ano to máš pravdu. V tomhle zámku jich taky žije hodně. Teď už jsou všichni určitě na trhu.“ Vysvětlil černovlásek a konečně dopil vou sklenku krve.Pak už jen sledoval Michaela jak si tu sbou vychutnává.Když i ten po chvíli dopil tak k němu odšel a vzal ho za ruku.Sklenku co držel mu odebral a položil jí na stůl.

„ My dva se tam půjdeme také podívat. Koupím ti nějaké oblečení.“ Usmíval se. Vyvedl Michaela z místnosti a táhl ho chodbami. Dostali se až do přízemí hradu. Aaron se na Michael občas podíval a usmál se. Takto došli k obrovským vratům.

„ Takže...upozorňuju tě že si tě bude každý prohlížel a chtít s tebou mluvit. Proměnil jsem tě a ještě tě nikdo neviděl a navíc všichni ví že je tu bratr.“ Upozornil ho ještě Aaron.

„ V pořádku. Když tam budeš ty.“ Usmál se nevinně Michael a vypadal jako andílek. Aaron kývl,přitájl si ho k sobě a políbil ho.

„ Dobrá. Tak tedy jdeme.“ Rozhodl. Zatlačil na dubová vrata a ty se bez problémů otevřeli. Na nádvoří bylo okolo kamemých stěn spoustu stánků. Nádvoří bylo obrovské takže se jich tam vešlo mnoho.Okolo nich chodilo spoustu upírů a kupovali si různé věci. Byl tam i obchod s krví. Bylo tam prostě vše co by se mohlo líbyt upírovi. Hned jak se však ve dveřích oběvil Aaron a vedle něj Michael všechen hlahol utichl. Každý si rohlížel Michaela. Ten nervózně pošlapoval. Po chvíli se ale všichni jen otočili zpět a šli si po svém.

„ Tak pojď.“ Vzal ho Aaron za ruku a vedl ho po schodech dolů. Pak ho zavedl mezi stánky. Dovedl ho k obchodu s oblečením.

„ Vyber si cokoli budeš chtít.“ Řekl a když viděl Michaelův překvapený pohled jen se usmál.Michaek si tedy začl vybýrat. Nechtěl si toho vybrat tolik aby si Aaron nemyslel že ho využívá. Ten ale jako by to snad tušil mu řekl ať si toho vybere klidně víc. Když si vybral oblečení tak ho Aaron jen tak vedl a když si všiml že se Michaelovi něco líbí koupil mu to. Ten se lehce červenal protože ho černovlásek stále držel za ruku.

„ Aarone...ten je roztomilí.Kde jsi k němu přišel a jak se jmenuje?“ Ozval se ženský a milý hlas. Michael zvedl hlavu a mohl vidět menší zrzku se smaragdově zelenýma očima. Přívětivě se usmívala a prohlížela si ho. Než stačil Aaron odpověděl udělal to sám blondýn.

„ Jsem Michael.“ Představil se.

„ Hezké jméno...já jsem Alexia.“ Usmívala se pořád a Michael jí úsměv opláclel.

„ Taky máte hezké jméno.“ Řekl pak nesměle a Alexia se rozesmála.

„ Máte? Prosím tě nevykej mi ano?“ Řekla a došla k němu. Pak ho objala.

„ Vítám tě mezy upíry.“ Odtáhla se od něj. Michael byl červenější snad ještě víc a Aaron to zamračeně sledoval. Škubl a za ruku co ho držel si Michaela přitáhl k sobě. Ruku mu obtočil kolem pasu. Ten se na něj podíval trochu překvapeně. Alexia se zasmála.

„ Ale,ale...snad nežárlíš?“ Samála se. Alexia byla Aaronova kamarádka i když pro něj to byla spíš sestra.
„ Ne...nežárlím.“Prskl čímž potvrdil praví opak.

„ Ale jo žárlíš jen se pžiznej.“ Škádlila ho dál.
„ Není se k čemu přiznat.“ Odneskl a chtěl odějít. Alexia ho ale chytla za ruku.

„ No tak...přece se zas tolik nestalo.“ Usmívala se. Aaron si povzdechl ale už se nesnažil odejít. Alexia vesele poskočila a skočila mu kolem krku. To se zase ovšem nelíbylo Michaelovi a tak se mračil jako sto čertů. Zrzečka se jen zahihňala a pustila Aarona.

„ No nic...nechám vás dvě hrdličky o samotě. Zatím ahoj.“ Zamávala jim a odešla. Michael se přitiskl k Aaronovi a zvedl k němu hlavu a prosícím pohledem.

„ Copak bys rád?“ Zeptal se ho Aaron.

„ Přece pusu.“ Řekl s rudnoucími tvářemi a s dokonalím nevinným pohledem. Černovlásek se usmál. Sklonil se a políbyl ho. Když se odtáhl mohl vidět jeho zavřené oči a blažený výraz.

„ Nechceš jít už zpět do pokoje?“ Zeptal se když na něj blonďáček upřel pohled. Ten se usmál a kývl. Aaron mu tedy dal ruku kolem pasu a šel s ním zpět do pokoje. Věci co koupili tam nechal donést už před tím.Píště se přesuneme trochu dopředu.
Ples? Jak ho Michael zvládne? A co Adonis jak se bude na konec chovat?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aloha-Luna tve silene sb

(jujky, 13. 1. 2010 15:31)

hele stal se problem na blogu a tak mam trideni nezapises se pls pac se mi vymazali sb

Júúú

(Miharu-san SB, 12. 1. 2010 10:39)

ďalšie, ďalšie...kawaiiii

Nihííííííííííííí XD

(Iruka sensei- tvoje SBénko :D, 11. 1. 2010 7:46)

Jashine, ty mě vždycky dostaneš!! Ta Alexa, ta je krutá :D
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :D Takže honem sem s ním :D

cassandra.blog.cz

(Cassííík, 10. 1. 2010 21:15)

juuuuuu :)super :D

o_O

(Angela, 10. 1. 2010 18:59)

jéééééé prvnííí :D dokonalost sama...ale alexisa mi neni sympatická...