Jdi na obsah Jdi na menu
 


8 kapitola 2/2

26. 1. 2010

 „ Omlouvám se....netušil jsem že tu někdo je.“ Řekl a chtěl odejít.

„ To je v pořádku. Klidně sem pojď jestli chceš.“ Pobýdl ho. Chlapec se usmál.
„ Děkuji.“ Řekl ještě a pak se opřel o zábradlí stejně jako před chvílí čenovlásek.

„ Kdo jsi? Tebe ještě neznám.“ Zeptá se po chvíli Aaron.

„ Jmenuji se Joshua. Nedávno mě proměnili. Patřím k lady Veronice.“ Odpověděl slušně.Moc dobře věděl že je to majitel hradu.

„ Tak to tě výtám mezi námi. Říkal jsem si kam Veronika zmizela.“ Usmál se. Vypadalo to že lady Vronika konečně našla někoho pro společný život.Přál jí to.

„ Zachránila mě před smrtí.“ Usmál se mladík a zasněně koukal do tmy. Aaron si hned vzpoměln na Michaela a zesmutněl. I on zachránil svou lásku před smrtí. Bohužel on mu to nijak neoplácí. Je to kvůli té zatracené Alexie. Nechápal proč to dělá. Copak nevidí jak to ubližuje jemu?

„ Jsem rád že tu můžu být. Hlavně jsem rád za Veroniku. Pamatuji si jí jako smutnou dívku. Teď vypadá šťastněji. Říká že je to díky mě.“ Mluvil dál Joshua. Aaron se usmál. Ano Veronika byla vždy smutná. Zabili jí muže kterého milovala. Mnoho let se s tím vyrovnávala. Vypadalo to že se konečně vzpamatovala. Upil ze skleničky s krví a odtáhl se od zábradlí.

„ Jsem rád že je šťastná. Půjdu jí pozdravit. Zatím sbohem.“ Rozloučil se s Joshuou a šel pryč. Chtěl jít rovnou do sálu jenže když se ohlédl tak ztuhnul. Sklenička mu vypadla a roztříštila se o zem. Nebyla však jediná, která se roztříštila. Jeho srdce i když už mrvé se začalo rozpadat na miliony kousků. Pořád ztuhle stál a díval se na tu scénu před sebou. Na jeden sloup co byli okolo místnosti byl natlačení Michael. K němu si tiskl nějaký modrovlasý upír a vášnivě ho líbal. Blonďáček měl rozepnuté kalhoty a spolu se slipy byli stažené po kolena. Muž měl jednu ruku pod jeho košilí a druhou se podezřele blížil k jeho hýždím.Nejhorší však bylo že se Michael nebránil. Když se však sklenička roztříštila o zem tak se muž od Michaela odstrhl a zadíval se na něj. Než však stačil něco povědět tak se Aaron rozběhl a jednu mu natáhl. Postava která to zatím pozorovala ze stínu na třekvapeně zírala. Čekala že uteče a on se zatím hodlá prát?

Michael se zatím svezl po sloupu dolů na zem. Jeho oči byli zvláštně zamlžené.Díval se před sebe. Muž,kterému vrazil Aaron málem spadl na zem. On to ale ustál a ohnal se proti Aaronovi zpět. Ten uskočil a znovu mu jednu vrazil. Muži zakčupalo v nose a tentokrát už muž spadl na zem.

„ Drž se od Michaela dál jasné. Nebo tě čeká něco horšího než zlomený nos.“ Zavrčí výhružně. Jistě...Michael spolupacoval jenže Aaron mu věřil. Věřil že to neudělal úplně dobrovolně. Zadíval se zlostně na muže. Ten se zděsil. U těchto sloupů byla tma a i když upíří vidí v noci musí se na to soustředit což samořejmě neudělal. Ta ženská co po něm chtěla tohle mu neřekla že ten kluk patří k Aaronovi la Caine. Neřekla mu že majiteli hradu má přebrat toho kluka. Kdyby to věděl nikdy se do toho nepouštěl. Tohle si s tou zrzavovlasou děvkou vyřídí. Poklekl před Aarona.

„ Omlouvám se pane. Netušil jsem že patří vám. Dostal jsem zaplaceno....omlouvám se.“ Klečel před ním. Aaron se zamračil ještě víc.

„ Kdo? Řekni kdo ti tohle poručil?!“ Zeptal se hned. Osoba schovaná ve stínu už byla pořádně stuhlá.

„ Já nevím jméno ale byla menší. Se zrzavými vlasy a smaragdovýma očima.“ Odpoví poslušně.

„ Alexia.“ Zavrčí. Najde ji...najde ji a to hned. Zadívá se na muže „ Odejdi...doufám že tě v hradu nepotkám jako doposud.“ Řekne.Muž jen kývne a rychle zmizí. Černovlásek se zadívá na Michaela. Ten má pořád zamlžené oči a kouká před sebe. Rozhodl se to vyřídit později. Teď zavřel oči a v přestal dýchat. Jistě jako člověk by to nevydržel ale on byl upír. Teď vypadal jako socha z mramoru. Zrzavovlasá postava co byla schovaná ve stínu se snažila vyplížit pryč. Aaron nastouchal. Stál tiše a poslouchal okolí kolem sebe. Hledal jen jednu osobu. Potřeboval k tomu jen pár vteřin. Jeho oči se otevřeli. Už nebyli modré jako vždy. Teď svítili krvavě rudou barvou. Dívali se přímo do stánu na Alexiu, který chtěla zmizet.

„ Veřil jsem ti Alexio. Byla jsi má kamarádka.“ Řekl tichým zlobným hlasem. Upírka ztuhla a dívala se na něj.

„ To je právě ten problém Aarone. Jenom tvá kamarádka.“ Odhodlala se to pak říct tiše. Aaron se zamračil ještě víc než pžedtím.

„ Neříkej že ty mě taky miluješ?!“ Optá se pak pořád naštvaně. Alexia kývla a Aaron se zasmá.

„ Tak tohle je opravdu úžasné. Nejdřív bratr a když to s ním vyřeším tak zase ty. Poslyš co si čekala že udělám až je tu uvidím?“ Zeptal se. Najdenou to nebyl ten milý Aaron kterého zrzka znala. Tenhle byl ironický,rozzlobrný a miloval Michaela.

„ Něco ti povím. Abys věděla že jsem milosrdný...nezabiju tě ale odejdeš z tohoto zámku. Už nikdy se tu neukážeš a jakmile tě někdo spatří třeba jen na hranicích této země jsi mrtvá. Jasné? Byla jsi má přítelkyně ale za tohle tě už nikdy nechci vidět.“ Řekne přísně.

„ Ne...prosím.“ Skusila to ale tvrdý pohled Aarona jí přinutil sklopit hlavu. Pak se bez jediního slova rozběhla pryč. Aaronovi se zase změnili oči na modro a okamžitě se vrátil k Michaelovi. Vzal ho do náruče a odnesl do pokoje. Michael měl pořád zamlžené oči. Přemýšlel čím to může být. Tiskl si ho k sobě a ležel s ním na posteli kde ho hladil po zádech a přemýšlel jak ho zbavit těch zamlžených očí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naní???!!!!!!!!

(Iruka sensei-tvoje SBínko :D, 27. 1. 2010 21:04)

Jashine, chudinka Michael, co se mu stalo??!!!

o_O

(Angela, 27. 1. 2010 19:15)

sviněěěě hnusnááá.. mně nebyla sympatická....dobře jí tak...

....:D

(Cassííík, 27. 1. 2010 17:46)

děvka jedna XD
kawai dílek a už tu je další :-*

...

(Kio-san , 27. 1. 2010 14:09)

promin diplomky nedělám...a nechci ho ani po tobě..:)..Pokud ti to nevadí jen si tě přidám..:)

O_O

(Aloha-Luna tve esbe , 27. 1. 2010 10:48)

O_O nemam slov rychle pokracovani Alexie je mrchaaaaaaa joooj.Aaron X Michael *_*

...

(Kio-san naruto-on.blog.cz, 27. 1. 2010 8:08)

Ahoj,ráda spřátelím..:)

...

(Kio-san naruto-on.blog.cz, 27. 1. 2010 7:59)

Ahoj,díky za pochvalu všech blogu.Ráda spřátelim..:)